Щоб викликати замірника заповніть відповідні поля форми:


Будь ласка введіть ім'я
Помилка!

Ми гарантуємо Вам найвищий рівень обслуговування

Ви можете зателефонувати в будь який з офісів фірми або заповнити заявку на виклик замірника

виклик замірника

Часті питання


Найбільш популярні питання наших клієнтів, які вони задають при замовленні, доставці і монтажі вікон чи дверей.

ПВХ - це полівінілхлорид. Одна з найважливіших термопластичних пластмас, яка виготовляється з натуральної сировини - нафти або природного газу і кухонної солі. ПВХ хімічно стабільний і не представляє небезпеки для людини навіть у разі його нагрівання на променях сонця. ПВХ вікна - це вікна виконані з пластика і повністю сертифіковані Міністерством будівництва України, що відповідає ДБН та іншим нормативним документам. Термін служби пластикових вікон становить не менше 40 років.

Ціни на пластикові вікна сильно залежать від використовуваного профілю, фурнітури, типу виробництва вікна і від якості надаваних послуг. Наша компанія дає гарантію на всю продукцію і несе відповідальність за всі виконані роботи. Подумайте, чи варто економити при таких умовах?

Все залежить від деталей, якщо Ви точно вказали розмір отворів вікна, то так, ціна буде остаточною. Але часто в реальності замір професійного замірника помітно відрізняється від ваших попередніх розмірів. Тому, щоб уникнути непорозумінь має сенс, щоб замір робили професіонали. Звертайтеся в компанію "ВікнаПоліс", наші фахівці проконсультують безкоштовно.

Краща - якісна. Фурнітура - вельми істотна деталь конструкції з ПВХ профілю. Це не тільки ручки, петлі, замки. Фурнітура в пластикових виробах - це складний механізм замикання, що включає в себе багато деталей. Від надійності і якості фурнітури залежить термін служби всього виробу. Фахівці нашої компанії віддають перевагу німецькій фурнітурі G-U (Німеччина), яка гарантує вікнам надійність та зручність експлуатації і відрізняється своєю багатоваріантністю. Така фурнітура може використовуватися при установці пластикових вікон будь-якої архітектурної складності, завдяки модульному принципу комплектування.

Пластикове вікно - це готова конструкція і вона не продається в квадратних метрах. Існують різні типи пластикових вікон, тому розрахунок вартості пластикового вікна відбувається залежно від розмірів, в яких площинах буде відкриватися Ваше вікно і наявності додаткових елементів, таких наприклад, як підвіконня і відливи.

Звичайно, ТАК! І в деяких випадках це необхідно. У нашої компанії великий досвід по установці пластикових вікон в дерев'яні будинки. Установка пластикових вікон також можлива в заміські будинки зроблені з різного матеріалу, в тому числі оброблені сайдингом. Заміський будинок часто має не стандартну архітектурну форму і пластикове вікно як ніяке інше підходить для установки в нестандартні віконні прорізи. Наша компанія виготовляє пластикові вікна будь-якої форми та конфігурації. З ними Ваш котедж довго буде радувати Вас.

“Я і сам не можу виміряти вікно”. Замір безкоштовний і виконується професіоналом. Ця процедура дозволяє уникнути помилок і неточностей. Більше того, ми даємо гарантію на вікна і послуги тільки в тому випадку, якщо замір був проведений нашим інженером-конструктором. Все просто. Точний вимір - це запорука надійності і функціональності вікон.

Установка вікон ПВХ - це один з видів будівельно-монтажних робіт, і будівельного сміття, звичайно, вистачає. Тому необхідно підготуватися до візиту установників: звільнити вікно від квітів, штор, фіранок, укрити від пилу або перенести цінні речі і радіоелектронну техніку.

Ціни

Підрахувати вартість вікна чи дверей без розмірів практично не можливо. Існує помилкова думка, що вартість можна визначити за площею вікна. Замовники часто запитують скільки коштує 1 м2. Насправді вартість залежить від якості матеріалів, з яких виготовлене вікно, розміру, форми, способу відкривання, кольору та багатьох інших факторів.


Найпростіший спосіб визначення вартості Ваших вікон полягає в наступному:


  • Знайдіть дома рулетку, метр або хоча стару шкільну лінійку і поміряйте своє вікно. Досвід показує, що якщо Ви помилетесь на 5-10 см., то ціна зміниться приблизно на 50-150 грн. Так Ви зможете дізнатись приблизну вартість вікна.
  • Передзвоніть на будь який номер телефону в розділі контакти, назвіть розміри вікна, дайте відповідь на кілька питань і Вам зразу скажуть вартість.
  • Найточніший спосіб - передзвоніть на ті ж таки телефони і замовте замірника додому. Замірявши вікна він сам зв'яжеться з офісом і назве Вам уже абсолютно точну вартість Вашого замовлення. Послуги замірника - безкоштовні!!! Вибирайте те, що Вам більше подобається...